.

Algymsa – tvorba webových stránek (Sokolov, Karlovarský kraj)

Tvorba webových stránek (Sokolov, Karlovarský kraj)

Správa stránek

Aby webové stránky úspěšně lákaly návštěvníky, musí být v té nejlepší kondici. Udržovat jejich obsah, aktualizovat vzhled, řešit technické problémy (e-mail, webhosting), to vše je náročné na odbornost a zkušenosti. Většina majitelů stránek proto po počátečním nadšení sklouzne k tomu, že jejich potenciál zdaleka nevyužívá na 100 %. Algymsa nabízí profesionální servis pro váš web; postará se o obsah, vzhled a technickou stránku věci, takže váš web bude vždy v nejlepší kondici.

banner_outsourcing2

Formu vzájemné spolupráce lze nastavit přesně na míru. většinou zákazníci posílají zadání e-mailem. V případě větší časové náročnosti úkolu zákazníka předem informuji, tak aby nevniklo nepříjemné překvapení.

Příklad: Cyklisté Karlovarského kraje

Stránku Bikeri.cz (cyklistika v Karlovarském kraji) několikrát týdně aktualizujeme o fotky, výsledky, články, bleskovky. Stránky vypadají a fungují profesionálně a čtenáři to oceňují tak, že se rádi vracejí. Osobně se na zkušenosti s našimi službami můžete zeptat pana Petra Fialy (tel. 777 110 514), který má v Karlovarském kraji na starosti mládežnickou cyklistiku, anebo Jana Vokáče (, hlavního organizátora závodů cyklistického klubu Team Bike Březová (tel. 604 207 758).

Firma Algymsa sídlí v Sokolově a nabízí webové stránky a doplňkové služby. Hlavní předností Algymsy jsou rychlost a nízké ceny. Podívejte se na hotové stránky a osvěžte svou mysl čtením zápisníku.