.

Algymsa – tvorba webových stránek (Sokolov, Karlovarský kraj)

Tvorba webových stránek (Sokolov, Karlovarský kraj)

Texty

Napsat text, který zaujme. Který vás chytí a nepustí. Úkolem textu je zapůsobit na čtenáře-zákazníka.

  • Informační analýza je má silná stránka. Jako student Karlovy univerzity se s texty o stovkách stran setkávám běžně, a tak je pro mě zpracování a analýza rozsáhlých materiálů rutinní činnost.
  • Psaní textů na webové stránky má svá pravidla. Aby návštěvník neutekl, je třeba psát stručně, jasně, atraktivně, a přitom se nepodbízet.
  • Psaní textů pro klasická média využijete pro psaní propagačních materiálů, inzerátů nebo informačních brožur.
  • Překlady z/do angličtiny, němčiny.
  • Korektura zbaví vaše texty pravopisných chyb.

Informační analýza

Nabízím služby vysokoškolsky vzdělaných ekonomů v oblasti analýzy textů, vyhledávání informací, zpracovávání dokumentů a tvorby přehledových materiálů. Heslem mým a mých kolegů je: Postavte před nás stoh knih, stránek, souborů a my Vám z něj uděláme, co si budete přát.

Copywriting (texty pro webové stránky)

Webová stránka musí návštěvníka chytit a nesmí jej pustit. Jsou to především slova, ze kterých návštěvník vycítí, co skutečně nabízíte. Texty sestavím na základě dodaných podkladů a dle celkové strategie stránek (s ohledem na vyhledávače); podklady si umím vytvořit i sám v rámci informační analýzy. Texty sestavím tak, aby byly lepší, než jaké má konkurence.

Klasické texty

Každý text je třeba umíchat jinak. Jinak se píše pro web, jinak pro noviny, jinak pro informační brožuru. U Algymsy si můžete objednat jakékoliv texty; například psaní inzerátů, reklamních sloganů, propagačních a informačních materiálů, novinových článků nebo textů pro komunikaci s veřejností. Texty mohu dokonce vyrobit od základu bez dokýchkoliv podkladů, ty si najdu sám; od vás potřebuji jediné: téma.

Překlady (němčina, angličtina)

Pokud jste na hodinách angličtiny a němčiny nedávali pozor, můžete využít překladatelských služeb firmy Algymsa. Překlady tvoří rychle, bez chyb a kvalitně.

Korektura

Spole se mými kolegy nabízíme rychlou a kvalitní práci. Vaše texty zbavíme pravopisných chyb, a to v českém, anglickém a německém jazyce.

Firma Algymsa sídlí v Sokolově a nabízí webové stránky a doplňkové služby. Hlavní předností Algymsy jsou rychlost a nízké ceny. Podívejte se na hotové stránky a osvěžte svou mysl čtením zápisníku.