.

Algymsa – tvorba webových stránek (Sokolov, Karlovarský kraj)

Tvorba webových stránek (Sokolov, Karlovarský kraj)

Reference

Myslím si, že hned po zhlédnutí ceníku služeb by měl případný zájemce o služby firmy Algymsa zamířit právě na tuto stránku. Zde si uděláte obrázek o tom, co pro Vás Algymsa skutečně může udělat.

Hradní restaurace v Lokti

Majitelům Hradní restaurace, manželům Karlovým, jsem zřídil zbrusu nové webové stránky, jejichž obsah mohou sami spravovat (například denní menu). Stránky jsou vedeny v češtině, němčině a ruštině.

Před proměnou:

Starší verze stránek

Po proměně:

Nová podoba

Team Bike Březová

Pro svůj domovský cyklistický oddíl Team Bike Březová jsem vybral hotovu šablonu a nastavil ji pro naše potřeby. O web se stará Jan Vokáč a já mu občas vypomáhám.

tbb

Penzion Ve Skále

Šampion v nabídce loketského ubytování, to je penzion Ve Skále. Dlouhodobá spolupráce s majiteli penzionu na vývoji webových stránek postoupila v červenci 2009 zase o krok dále.

Penzion Ve Skále (07/2009)

Kostelní Bříza

Ukázkový web, který využívá řešení pro obecní webové stránky Obecní web. Prohlédněte si ho v akci.

algymsa-city

Bikeři, cyklisté Karlovarského kraje

Informační server Bikeri.cz určený speciálně pro cyklisty ze Sokolova, Karlových Varů a Chebu je pro všechny tvůrce sdružené pod hlavičkou Algymsa srdeční záležitostí. Možná proto, že všichni jsou aktivní sportovci, členové sdružení Hardcore Sport Kostelní Bříza. Pro Bikery tvoříme každý rok nový kabát a celoročně se staráme o obsah webu včetně rozsáhlé fotogalerie. Návštěvnost stránek se pohybuje kolem 250 lidí v zimě a 400 lidí denně v sezóně.

I do roku 2009 budou Bikeři vstupovat v novém. Starší modrý kabát si ale návštěvníci budou moci i nadále nastavit jako základní, a využívat jej tak nadále.

Denteka, specializovaná zubní laboratoř v Karlových Varech

Denteka je nejlepší zubní laboratoř v Karlových Varech.

Truhlářství Sládek, Plzeňsko

Viktor Sládek si u mě objednal jednu jedinou webovou stránku, do které jsem mu oblékl všechny podstatné informace, které chce zákazníkům sdělit.

Místní akční skupina Sokolovsko

MAS Sokolovsko je účelové sdružení obcí v Karlovarském kraji.

Vila Tylovka

Jedna z nejhezčích vil v Sokolově sháněla nájemníky, a tak se majitel rozhodl pro webové stránky.

Štěrkopísek Milhostov

Štěrkopískovna Milhostov dokazuje naše schopnosti v oblasti SEO (Google, Seznam).

Firma Algymsa sídlí v Sokolově a nabízí webové stránky a doplňkové služby. Hlavní předností Algymsy jsou rychlost a nízké ceny. Podívejte se na hotové stránky a osvěžte svou mysl čtením zápisníku.