.

Algymsa – tvorba webových stránek (Sokolov, Karlovarský kraj)

Tvorba webových stránek (Sokolov, Karlovarský kraj)

Můj první reklamní plakát

Jen se na něj podívejte, jak se zelená (klepněte pro zvětšení).

algymsa_plakat

Šablony pro firmy, organizace, projekty

Pokud jsou vaše potřeby do jisté míry běžné, pak můžete pro své webové stránky použít hotové šablony. Díky tomu budou vaše stránky hezčí, levnější a rychleji v provozu. Toto tvrzení platí v průměru, nebo-li výjimky existují, ale většinou je to tak, jak říkám. Šablony totiž tvoří profesionální grafici a tvůrci šablon. Díky tomu, že je pak prodávají na specializovaných hodně navštěvovaných tržištích, jako je ThemeForest, si mohou dovolit nasadit nízké ceny. Místo (nejméně) 5 tisíc za grafický návrh a dalších tisíců za vytvoření šablony utratíte několik desítek dolarů.

Mějte však na paměti, že ne pro každé řešení existuje vhodná šablona a že najít dobrou šablonu je zodpovědný úkol. Výhoda šablon je, že se dají měnit, a to jak kosmeticky, tak chirurgicky (pěkně od podlahy).

Níže uvádím můj dnes vytvořený seznam šablon, které jsou určeny primárně pro sdružení a projekty a dále pro menší firmy.

Ikonky, ikony a zase ikonky

Takové ty malé obrázky na webových stránkách, které nám říkají, kudy kam…

Circular Icons

Circular

FAMFAMFAM Icons

famfamfam

Function Icons

function

Crystal Clear

Flashové slideshow chytře

Pokud se vám tak jako mně líbí na stránkách hotelů a penzionů vyšperkované fotografie, které se navíc hýbou a střídají, pak vás může zajímat jeden z nástrojů, které takové prolínání a rotování obrázků, a v případě XML/SWF Slideshow, mnoho dalšího umí.

Aby vám jako uživateli slideshow (automatické načítání dalších obrázků) fungovala, musíte mít nainstalován doplněk Adobe Flash Player 6, který je potřeba i na videa na YouTube.

Práce s nástrojem je jednoduchá. Pro každou instanci slideshow je třeba použít jistý soubor typu swf. Pak je třeba vložit slideshow na webovou stránku a pomocí XML souboru jí říct, jaké obrázky a jak má přehrávat.

Firma Algymsa sídlí v Sokolově a nabízí webové stránky a doplňkové služby. Hlavní předností Algymsy jsou rychlost a nízké ceny. Podívejte se na hotové stránky a osvěžte svou mysl čtením zápisníku.