.

Algymsa – tvorba webových stránek (Sokolov, Karlovarský kraj)

Tvorba webových stránek (Sokolov, Karlovarský kraj)

Kouzlo Algymsy

Jak dělám webové stránky? Jednoduše. To zaprvé. A férově, to zadruhé. A s přehledem. Z takové kombinace musí nutně vzniknout něco úžasného. Hádám, že elixír mládí… anebo levné, a přitom výborné webové stránky.

K jednoduchosti. Ptám se sám sebe, jestli má cenu vyvíjet vlastní řešení, vlastní redakční systém, grafický návrh . A odpovídám si: v 99,9 % případů ne. Kdo se o to pokusí, těžce prodělá. Rozum velí “nech pracovat profesionály a skládej puzzle”. V praxi: grafický návrh kup od mladého designéra z Toronta, jako redakční systém vyber ten, co používají miliony lidí po celém světě a přídavné funkce vyber z těch, co si tito lidé naprogramovali. Jsou jich tisíce. K této intuici lovce přidejte možnost přizpůsobení na míru a máte to, co hledáte: kvalitu za bezkonkurenční cenu.

Fair-play? Algymsa si neúčtuje tisíce korun za diskusní fórum, které stáhne z Internetu a nainstaluje za 30 minut. Algymsa si cení svou hodinovou práci a přidanou hodnotu. Výsledkem jsou o desítky procent nižší ceny než ceny konkurence.

Základem úspěchu není nic jiného než přidaná hodnota. Stáhnout hotový redakční systém umí každý. Najít ho umí skoro každý. Nainstalovat ho zvládne hodně lidí. Správně jej používá docela dost lidí. Ale aby šlapal jako hodinky, to jej musí naladit hodinář. A Algymsa je v tomto ohledu něco jako stoletý hodinář od Ženevského jezera. Redakční systém WordPress aktivně používá od jeho vzniku, sleduje trendy v oblasti informační architektury a prezentace informací a vyzná se v oblasti technické správy webových stránek. Algymsa umí ve firmě/organizaci optimálně nastavit procesy týkající se webových stránek.

Strašákem tvůrců stránek, kteří pracují v rytmu “zkopírovat a vložit” je originalita. Tu postrádají. Podezření, že Algymsa patří k tomuto typu lidí, rozptýlím odkazem na projekty, které Algymsa vytvořila od píky: Cyklisté Karlovarského kraje, Kostelní Bříza (balíček Obecní web), Algymsa, Penzion Ve Skále a další.

Konkurence

Kdo jsou mí konkurenti a komu konkuruji já? Uvádím zde přehled mně známých firem, které stejně jako já tvoří webové stránky. Můžete srovnat naši nabídku a vybrat si tu nejlepší.

Firma Algymsa sídlí v Sokolově a nabízí webové stránky a doplňkové služby. Hlavní předností Algymsy jsou rychlost a nízké ceny. Podívejte se na hotové stránky a osvěžte svou mysl čtením zápisníku.