.

Algymsa – tvorba webových stránek (Sokolov, Karlovarský kraj)

Tvorba webových stránek (Sokolov, Karlovarský kraj)

Web odráží realitu

Když si necháte dělat webové stránky, tak vás nemine reflexe. A ta může pěkně pálit. Dejme tomu, že jste firma a necháte si udělat komplet webové stránky, to jest strukturu, vzhled, fotky a textový obsah. A to je půlka práce. Webové stránky pak nabízí mnoho dalších nástrojů, které “zapadají” do fungování firmy. Konkrétně a zejména, v mé zkušenosti, jde o marketing. Zapadají v uvozovkách proto, že nejdřív musí marketing existovat, aby se na něj mohl nalepit webový marketing.

To je první bod. Druhý obecný poznatek je, že webové stránky mohou (dlouhodobě, udržitelně) pouze ukázat věrný obraz firmy. Nic víc. Tvůrci webových stránek jako Algymsa ví nejen to, jak má vypadat hezký web, ale ví i to, jak má vypadat kvalitní nabídka ve většině oborů a jak má vypadat správná firma. A tito tvůrci mají samozřejmě tendenci svým klientům pomoct, vylepšit jejich obraz. Nejde však stavět na vodě a hát. Východiskem je, že ambiciozní tvůrci webů zabroucí do sféry poradenství a poskytnou klientům více než jen programátorské služby.

Mluvím zejména, jak již bylo zmíněno, o marketingu (získávání nových zákazníků, vztahy se současnými a minulými zákazníky). Tvůrce webových stránek je především inženýrem lidské duše. Musí se vcítit do návštěvníka a říct si, co jej přesvědčí o tom, že tento penzion, tato firma jsou ideální pro útratu peněz. Já osobně to vidím kantovsky: poctivost je klíč aneb bez práce nejsou koláče. Toto konstatování vám tohno konkrétního asi moc neřekne. Poselství je však jasné.

younggirl

Webové stránky

  • jsou oknem do firmy,
  • stojí na firmě, navazují na její fungování,
  • nejsou jen výkladní skříní, ale nabízejí marketingový arzenál, který ovšem firma musí být schopna uchytit a pracovat s ním.

Tvůrci webů mají (mít) cit pro návštěvníky a mají firmám hodně co říct. Alespoň ti šikovní, jako je Algymsa.

Foto: Slow Muse

Firma Algymsa sídlí v Sokolově a nabízí webové stránky a doplňkové služby. Hlavní předností Algymsy jsou rychlost a nízké ceny. Podívejte se na hotové stránky a osvěžte svou mysl čtením zápisníku.